+421 908 116 762

Realizoval tieto služby: 
Firemná identita
Tvorba web stránky
Obalový dizajn
Fotografia

— Mestská pražiareň kávy, ktorá je typická svojím pohodovým prístupom k práci aj zákazníkom. Ikonický pražiar Rado sa pri pražení zameriava na fresh moderné chute kávy, pričom praží vždy čerstvé kávy. Všetky ich kávy spadajú do kategórie Speciality coffee. Tak isto sa zmeriavajú na Fair Trade kávu, čím podporuje pražiareň SAMAY fairtradeových producentov, ktorý sa môžu uživiť vlastnou prácou za dôstojných podmienok.

Majiteľ Allan pravidelne navštevuje miesta odkiaľ káva ktorú predáva pochádza a zaujíma sa o podmienky a kvalitu pestovania.

Keďže je Samay mestská pražiareň, pre ktorú je dôležité byť EKO a FAIR (mimo iného ich obchodným partnerom je ekologický cyklokuriér Švihaj Šuhaj), vsadili sme pri dizajnovaní na jednoduchý čistý dizajn. Začali sme faceliftom loga, pričom sme zachovali pôvodný symbol Samarského „Š“, ktorý nesie v sebe malú záhadu. Symbol vymyslel syn majiteľa Allana – James, ktorý stál ako pražiar pri začiatkoch Samay pražiarne. Neskôr sa však vrátil späť do Kanady, od kiaľ pochádza, aj s príbehom o názve aj symbolu logu Samay Coffee. Tento Symbol však zostal spätý s pražiarňou. Pre Samay sme navrhli tiež nové obaly, firemnú paletu pastelových farieb, firemné fotografie a tiež aj nový e-shop na mieru. S pražiarňou Samay máme priateľské vzťahy a stále pripravujeme pre nich nové dizajnové a marketingové nápady.

  • Firemná identita
  • Obalový dizajn
  • Fotografia
  • Fotografia
  • Grafický dizajn