+421 908 116 762

Realizoval tieto služby: 
Firemná identita
Tvorba web stránky
Obalový dizajn
Fotografia
Ilustrácia

— Kvalitný čaj sprevádza sympatických majiteľov Milicu a Jozefa každodenným životom a preto Vám prinášajú čaje, ktoré ich oslovili a sami ich radi pijú. Tiež kvalitná čajová keramika je samozrejme neoddeliteľnou súčasťou pôžitku prípravy a pitia čaju. Ich čajovňa je inšpirovaná zahraničnými cestami za čajom a odzrkadľuje ich ponímanie čajovej kultúry.

Naša cesta k Čajovému domu sa začala našou obľubou čajov. Navštevovali sme ich čajovňu a jedného dňa sme si povedali, že je na čase aby sme skúsili osloviť majiteľov na redizajn. A na naše potešenie sa nám tento zámer podarilo realizovať.

Navrhli sme komplexný redizajn ich dovtedajšej vizuálnej identity. Redesign loga, obalov na mieru s ilustráciami jednotlivých bylín a čajovníkov. Na mieru vytvorený e-shop s redakčným systémom a fotografiami všetkých produktov.

S majiteľmi sme nadviazali taktiež dlhodobú spoluprácu, radi sa s nimi stretávame pri kvalitnom a chutnom čaji a premýšľame nad ďalšími možnosťami posunutia ich prezentácie a predaja značky.

  • Firemná identita
  • Obalový dizajn
  • Fotografia
  • Fotografia