+421 908 116 762

Realizoval tieto služby: 
Firemná identita
Tvorba web stránky
Fotografia

— Tomáš je mladý architekt, ktorý sa špecializuje na návrhy a realizácie krbov na mieru. Jeho prvé skúsenosti s krbmi siahajú do chlapčenských čias, kedy pomáhal počas letných prázdnin starému majstrovi pri stavbe kachľových pecí.

Táto problematika ho natoľko fascinovala, že sa stala jeho vášňou. Postupne rokmi získal prax a stále dopĺňa odbornými vedomosťami, aby mohol ponúkať krby, s ktorými budú klienti spokojní. 
Jeho prioritami pri práci je hlavne porozumenie klientovia následná realizácia projektu , tak aby našiel optimálne riešenie pre jeho klientov. Taktiež je jeho práca pre nehoaj hobby a relax. 
Keď nám Tomáš povedal jeho príbeh, boli sme spoluprácou nadšení. Zdieľali sme a zdieľame rovnaké priority pri tvorbe dizajnu ako on pri tvorbe návrhov krbov. Čiže hneď sme vedeli, že to bude fungovať. Keďže Tomáš pred tým nemal vytvorený branding ani vizuálnu identitu, začali sme od nuly. Stavili sme na silu a tradíciu jeho mena. V logu dominuje monogram TK. Z farebnej palety sme vybrali ohňovú oranžovú a tmavomodrú ako symbol nestrojeného luxusu. Webstránka je jednoduchá, funkčná, doplnenáo nami realizované fotografie. Veľmi zaujímavo sme pristúpili k riešeniu vizitiek, keďže sme mali v úmysle, aby Tomášovi klienti hneď pri prvom stretnutí videli, že Tomášovi ideo kvalitu. Vizitky vznikli kašírovaním dvoch papierov, čím vznikol naozaj masívny kus. Strany vizitiek sú farbené oranžovou a taktiež je na nich použitá razba Tomášovho monogramu.

krempasky